.

Dopasowanie

Dostosowujemy się do wymagań naszych klientów, wspierając ich biznes w taki sposób, aby mogli się skupić tylko i wyłącznie na swoich kluczowych celach

.

Doradztwo

Ciągły rozwój technologii zmusza do podąrzania za nowinkami technicznymi. Z nami Twoja firma zawsze będzie na bieżąco.

.

Pomoc

Postanowiliśmy prowadzić tego bloga, w celu dzielenie się wiedzą z innymi. Mamy nadzieję, że znajdziesz tutaj coś dla siebie.

„Musisz odpowiedzieć sobie na jedno ważne, ale to bardzo ważne pytanie: jak ważne są dla Ciebie w tym momencie Twoje dane?”

"Nie ma niezniszczalnego nośnika do przechowywania danych stosowanego w komputerach, urządzeniach przenośnych do zapisu danych (...)
Każdy kiedyś się „skończy”, przestanie działać – urok rzeczy mechanicznych i elektronicznych
"

Marek Socha, ekspert w branży odzysku danych, udziela odpowiedzi na kilka naszych pytań.

Wykonujemy czystą instalację dziesiątki.

W końcu decydujesz się zaktualizować system Windows 7 lub 8.1 do Windows 10?  To ostatni dzwonek, gdyż – według zapowiedzi Microsoftu – masz na to czas do końca lipca 2016 – potem mija czas darmowej aktualizacji w przypadku posiadania starszego systemu.

Możesz zaktualizować system pobierając go po prostu jako aktualizację, ale – opierając się na moich doświadczeniach – odradzam tą opcję. A już na pewno, gdy nie masz kopii swoich danych.

Chcesz mieć „dziesiątkę” zainstalowaną odpowiednio i bezpiecznie? No to lecimy. To naprawdę nie jest aż takie trudne. Dasz radę!

Oczywiście,  znam zasadę  „nigdy nie mów nigdy” . Jednak abym kupił jakikolwiek produkt tego producenta, musiałby on po prostu przestać być sobą i zmienić podstawy swojej polityki.

Wtedy Apple nie byłoby Applem. Wówczas także mógłbym zostać ich klientem.

Pamiętajmy, że piszę to wszystko ze swojego punktu widzenia. To subiektywna ocena.

Nie mam zamiaru Cię zniechęcać czy narzucać swojego zdania .

A co najważniejsze – ten tekst ma z założenia użytkowy charakter, gdyż dość często klienci zadają mi pytania co sądzę o produktach z jabłkiem. Teraz będę mógł odesłać ich do artykułu, gdzie zebrałem wszystkie całość swych opinii. No więc zacznijmy.

Statystyki

. 7Fans
. 389Subscribes

Darmowy poradnik w formie e-booka

Pobierz całkowicie za darmo poradnik "jak dbać o komputer?", który pozwoli Ci cieszyć się stabilnym, szybkim komputerem przez wiele lat!

 

pobierz poradnik

Pobierz całkowicie za darmo poradnik "jak dbać o komputer?", który pozwoli Ci cieszyć się stabilnym, szybkim komputerem przez wiele lat! 20 stron - specjalnie dla Ciebie

 

pobierz poradnik

newsletter